Doprava

Organizátor dopravu nezabezpečuje. Ale môžete cestovať vlakom, autobusom, lietadlom (Bratislava, Viedeň, Krakow, Brno) alebo vlastným dopravným prostriedkom do Ružomberka.

View details »

Ubytovanie

Ubytovanie ponúkame u nášho partnera pretekov, ktorý sa nachádza neďaleko centra pretekov vo zvýhodnenej cene. Bližšie informácie sú v propozíciách pretekov.

View details »

Ceny

Ceny pre najlepších vo všetkých kategóriách venovali naši partneri a sú určené pre pretekárov ktorí absolvujú všetky 3 etapy. Celkový víťazi všetkých kategórií získavajú zvýhodnené ubytovacie poukazy. Víťazi kategórií M,W 21 E získavajú pobyt u nášho partnera.

View details »


Model 4

LOW 2014 Úvod

Pozývame všetkých pretekárov na 3 etapové preteky do zaujímavého prostredia, obce zaradenej do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Máte možnosť navštíviť jedinečné prostredie ktoré navštevuje veľké množstvo ľudí z celého sveta. Pekné prostredie lákalo v minulosti množstvo filmárov a nakrúcalo sa tu niekoľko filmov a dokumentov. Nové terény a mapy doposiaľ ostali pre orienťácku verejnosť neprístupné. Našimi pretekmi máte možnosť objaviť nové , náročné a pekné terény a popritom spoznať svetovú pamiatkovú rezerváciu UNESCO a tradičný život Slovákov v minulosti v horskej dedine ako aj ďalšie bohaté aktivity v tomto regióne.

 


Model 5

Ďalšie možnosti Doplnkové aktivity

Región Liptov patrí medzi turistami najnavštevovanejšie regióny. Okrem pretekov máte možnosť navštíviť múzeá, jaskyne, aquaparky a mnohé iné. V tesnej blízkosti je známy a populárny Top Bike park na Slovensku http://www.skipark.sk/sk/Bikepark.

Ďalšie aktivity v regióne sú na stránke http://www.visitliptov.sk/sk/ alebo http://www.visitslovakia.com


Model 6

AQUA - VITAL Park Doplnkové aktivity

Pre všetkých pretekárov ponúkame zvýhodnený vstup do Aqua vital Parku v Lúčkach.